Najnovšie recenzie zo sekcie Sterilizátory dojčenských potrieb

Overený zákazník Testuj.to Iveta

Pridané: 9. októbra 2022

• Dôkladne vysterilizované
  • Možnosť viacerých fliaš
  • hlučnosť

Nikdy som nepočula ani nevedela, že existuje sterilizátor, takže som rada, že si ma vybrali pre tento produkt. Výhodou pre mňa je, že mi to šetrí čas, ktorý potom môžem využiť inde. Skúsila som v tom sterilizovať aj cumlíky a spokojnosť, aspoň to nemusím robiť v hrncoch, netreba to sledovať, všetko sa robí samo a robí sa do 40 minút. Pre mňa jednoduché ovládanie, manuálov je k tomu veľa, čo je určite výhoda. Jediná nevýhoda je hlučnosť.

Pridané: 9. októbra 2022

• Tichá prevádzka
  • Rýchly
  • Jednoduché čistenie

Sterilizátor ma veľmi prekvapil svojou tichou prevádzkou, rýchlosťou, presnosťou z hľadiska sušenia. Aj keď mám malú kuchyňu, dá sa skvelo rozložiť a skryť. Veľmi ľahko sa udržiava a umýva. Používam ho nielen na fľaše, ale aj na hrkálky, misky, lyžice, všetko je úplne v poriadku. Je to všestranný pomocník.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 8. októbra 2022

• Dizajn
  • Jednoduchosť
  • Zaberie veľa miesta

Tento výrobok môžem vrelo odporučiť všetkým nastávajúcim mamičkám, ktoré riešia ak sterilizovať cumlíky alebo neskôr fliaštičky. Jednoduchá obsluha, rýchlosť, ideálne pre každodenné použitie. Okrem toho to vyzerá krásne na kuchynskej linke. Jediná vec, ktorú by som vytkla je veľkosť, zaberie veľa miesta, ale na druhú stranu sa vojde veľké množstvo fliaš a cumlíkov.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• uľahčenie sterilizácie
  • kapacita až 6 veľkých fliaš + ďalšie príslušenstvo (cumlíky, a iné..)
  • možnosť sterilizácie iba cumlíkov (bez veľkého košíku na fľaše) a naopak len s fľašami (bez košíka na príslušenstvo)
  • Rýchlosť - Všetko je hotové za 10 minút
  • Celkovo obrovský pomocník - jednoduchý, rýchly, bez obáv
  • možnosť použitia obyčajnej vody z vodovodu
  • Pri tomto type nie je možnosť sušenia

Sterilizátor je obrovským pomocníkom. Vďaka nemu je sterilizácia rýchlejšia, bezstarostnejšia a všeobecne nenáročná. V porovnaní s klasickým varom neporovnateľným - nie je potrebné čakať na varenie vody, sledujte čas varu, je možné sterilizovať až 6 fliaš naraz - vrátane iného príslušenstva je potrebných iba 130 ml vody. Sterilizátor sa zapne jedným tlačidlom, sterilizácia prebieha asi 10 minút, potom sa sám vypne a injekčné liekovky sú pripravené na ďalšie použitie. Sterilizovať je možné len fľaše bez ďalšieho príslušenstva (veľký kôš) alebo len príslušenstvo bez fliaš (malý kôš). Pri tomto type nie je možnosť sušenia - to je možné pri vyššej sérii.

• Moderný vzhľad
  • pomer cena/výkon
  • rýchlosť vyvárania
  • Perfektné sušenie

Sterilizátor môžem odporučiť všetkým mamičkám, ktoré chcú ušetriť čas varením a zároveň poskytnúť svojim deťom dokonalú čistotu fliaš, cumlíkov a manuálnej odsávačky. V porovnaní s konkurenciou vyzerá veľmi moderne a nezaberá takmer žiadne miesto na linke vďaka jeho úzkemu prevedeniu. Zároveň je dostatočne priestranný, aby sa doň zmestilo až 6 fliaš a veľa malého o vybavenia pre bábätko. Vypínanie je automatické a celková sterilizácia je veľmi rýchla a fľaše zostávajú sterilizované a pripravené na použitie až 24 hodín. Je mi ľúto, že som nekúpil skôr, pretože sa veľmi ľahko inštaluje a používa a zároveň neruší.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Jednoduché použitie
  • Intuitívne ovládanie aj bez manuálu
  • Viac funkcií v jednom zariadení
  • Ľahšia práca pri sterilizácii fliaš a cumlíkov
  • Trochu väčší rozmer
  • Inak žiadny problém

S produktom som spokojná, šetrí mi veľa času, najmä pri sterilizácii cumlíkov a fliaštičiek. A že cumlíky vyváram niekoľkokrát denne, pretože nám stále padajú na zem. Je to spoľahlivé, takže sa nemusím obávať, že tam zostanú baktérie, a to ako v cumlíkoch, tak aj vo fľaštičkách.

Overený zákazník Testuj.to Eliška

• Nemusím robiť nič
  • Naozaj dobre vysterilizované
  • Veľkosť

Sterilizátor je úžasný. Myslím si, že každá žena s bábätkom ho určite potrebuje. Neuveriteľne mi to uľahčuje každodenný život. Aj keď je o niečo väčší, ale ničomu to nevadí, aj tak sa do kuchyne pekne zmestí a neprekáža. Robí všetko za mňa a ja nemusím robiť nič. Vrelo odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 6. októbra 2022

• Jednoduchosť
  • Rýchlosť sterilizácie
  • Príliš veľký

Praktická vec. Sterilizátor dezinfikuje veci parou a zároveň usuší. Je to jednoduchšie ako vyváranie fliaš a cumlíkov v hrnci s vodou. Má dve poschodia, do spodnej časti skladám fľaše a cumlíky, a hore menšie veci. Proces je veľmi rýchly, asi za 10 minút je hotový.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 5. októbra 2022

• Jednoduchá manipulácia
  • Rýchla sterilizácia
  • Nesuší

Skvelá vec, odporučila by som všetkým mamičkám, ktoré majú doma bábätko :) Sterilizátor dokáže sterilizovať až šesť fliaš naraz a nielen fľaše a cumlíky a za pouhých 10 minút vám uľahčí prácu a čas a budete mať viac času venovať sa bábätku. Jediným mínusom je, že nesuší, ale nie je to pre mňa taká komplikácia.

Pridané: 5. októbra 2022

• Tichá prevádzka
  • Ľahko ovládateľný
  • Ľahko umývateľný

Sterilizátor ma veľmi prekvapil. Je rýchly, tichý, vďaka rozkladaaniu aj veľmi kompaktný. Použila som ho mnohými spôsobmi, od už spomínanej sterilizácie fliaš až po hrkálky, lyžice, misky, hryzátka. Všetko zvládol skvele. Všetko je z neho krásne suché. Veľmi ľahko sa udržiava, ľahko sa rozkladá, umýva, suší a skladuje. Skvelý.

Overený zákazník Testuj.to Marcela

Pridané: 3. októbra 2022

• Uľahčenie roboty
  • Je ľahký
  • Jednoduchá montáž a obsluha
  • Vzhľad - vyzerá moderne v kuchyni
  • Nenašla som nedostatok

Sterilizátor dojčenských fliaš Avent je pre mňa skvelým pomocníkom v kuchyni. Nemusím sa o nič starať. Vo večerných hodinách hodím všetky fľaše do sterilizátora, zapnem ich a odídem. Vypne sa a na nočné kŕmenie mám všetko čisté. Kto ho ešte nemá a váha, takže stráca čas :).

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 2. októbra 2022

• Automatické vypnutie
  • Nie sú potrebné chemické prostriedky
  • Sterilizuje viac vecí naraz
  • Úspora času
  • Pekný jednoduchý vzhľad
  • Zvládne to aj môj manžel
  • Veľkosť (daň za to, že sa tam zmestí aj odsávačka)

Ako som mohla žiť bez sterilizátora?! Také pohodlie. Už žiadne zabudnuté cumlíky v hrnci na sporáku. A tu do toho naskladám fľaše, cumlíky a ešte aj odsávačku mlieka. Pre mňa je to nevyhnutnosť. Po 40 minútach máte hotovo. Automaticky sa vypne. A nepotrebujete ani žiadny špeciálny čistiaci prostriedok, baktérie to zničí iba parou. Jediná vec, ktorá ma hnevá je veľkosť, aj keď je tenký... Takže v ňom nechávam uložené veci a aspoň mám všetko v hromade. Za tú úsporu času by som si ho kúpila znova.

Overený zákazník Testuj.to Klára

Pridané: 27. septembra 2022

Zakúpený v Testuj.to

• oddelená priehradka na fľaše a zvlášť na cumlíky
  • Napríklad sa dajú sterilizovať iba cumlíky, použijem iba hornú časť
  • Je potrebné malé množstvo vody
  • Sterilizátor sa po ukončení sám vypne
  • Nevysušuje sám

Sterilizátor Philips Avent je skvelým pomocníkom, ak máte malé deti a musíte denne vyvárať fľaše, cumlíky, odsávačky a ďalšie.
Je veľmi priestranný a dá sa sterilizovať až 6 fliaš a príslušenstvo. Dá sa fľaše alebo príslušenstvo sterilizovať zvlášť. Časti do seba zapadajú, takže sterilizátor nemusí byť v prevádzke kompletný. Umiestnite iba tú priehradku, ktorú práve potrebujete. Je potrebné malé množstvo vody, iba 130 ml. Čas sterilizácie je asi 5 minút, potom sa sám vypne

Overený zákazník Testuj.to Kristína

Pridané: 27. septembra 2022

• Jednoduché použitie
  • Úspora energie
  • Priestranné koše na mnoho produktov (fľaše, misky atď.)
  • nemá možnosť následného vysušenia fľašiek

Elektronický sterilizátor je skvelým pomocníkom do kuchyne, čo šetrí čas. V porovnaní s mikrovlnným sterilizátorom je tento elektronický priestranný (v jednej sterilizácii ste prakticky schopní sterilizovať všetko, čo potrebujete). Aj keď je výrobok priestorovo menší, dá sa ľahko rozobrať a v prípade potreby preniesť v prípade nutnosti iba jeden z košov. Absolútne jednoduchá obsluha, je tichý, neruší vás žiadny zvukový signál. Vyzerá dobre v kuchyni. Pokiaľ ide o sterilizáciu, nemám čo kritizovať, v prípade tvrdej vody sa dá ľahko odvápniť. Jedinou nevýhodou, ktorú vnímam, je, že výrobok veci nevysuší. To by určite ušetrilo veľa času. Inak produkt určite odporúčam každému, kto má doma bábätko. Šetrí veľa času a energie.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 25. septembra 2022

• Funkčnosť
  • Doručenie vrátane návodu

Sterilizátor som si vybrala kvôli strachu o čistotu fliaš... Malá ich neustále hádže na zem a máme psa, takže človek nikdy nevie... Používam ho asi mesiac a môžem ho len odporučiť. Dodanie vrátane návodu a v recyklovateľnom obale, všetko prišlo do týždňa a v poriadku.

Overený zákazník predeti.sk Overený zákazník

Pridané: 24. júla 2022

Zakúpený v predeti.sk

Jednoduchá obsluha. Po sterilizácii sú veci vysušené a možno ich v prístroji skladovať až do použitia. Sterilizátor pracuje ticho a na kuchynskej linke nezaberá príliš veľa miesta. Užitočný pomocník.

Overený zákazník miminkovo.sk Overený zákazník

Pridané: 15. mája 2022

Zakúpený v miminkovo.sk

• Super večička , pekne vysuší flašky , som veľmi spokojná , odporúčam .

Overený zákazník predeti.sk Overený zákazník

Pridané: 3. mája 2022